خرید آنلاین فایل تحقیق درباره زندگی‌نامه و بخش هایی از زندگی صادق هدایت

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 51 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه صادق هدايت در س در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق درباره زندگی‌نامه و بخش هایی از زندگی صادق هدایت

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 51 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

صادق هدايت در سه شنبه 28 بهمن ماه 1281 در خانه پدري در تهران تولد يافت. پدرش هدايت قلي خان هدايت (اعتضادالملك)‌ فرزند جعفرقلي خان هدايت(نيرالملك) و مادرش خانم عذري- زيورالملك هدايت دختر حسين قلي خان مخبرالدوله دوم بود. پدر و مادر صادق از تبار رضا قلي خان هدايت يكي از معروفترين نويسندگان، شعرا و مورخان قرن سيزدهم ايران ميباشد كه خود از بازماندگان كمال خجندي بوده است. او در سال 1287 وارد دوره ابتدايي در مدرسه علميه تهران شد و پس از اتمام اين دوره تحصيلي در سال 1293 دوره متوسطه را در دبيرستان دارالفنون آغاز كرد. در سال 1295 ناراحتي چشم براي او پيش آمد كه در نتيجه در تحصيل او وقفه اي حاصل شد ولي در سال 1296 تحصيلات خود را در مدرسه سن لويي تهران ادامه داد كه از همين جا با زبان و ادبيات فرانسه آشنايي پيدا كرد.

در سال 1304 صادق هدايت دوره تحصيلات متوسطه خود را به پايان برد و در سال 1305 همراه عده اي از ديگر دانشجويان ايراني براي تحصيل به بلژيك اعزام گرديد. او ابتدا در بندر (گان) در بلژيك در دانشگاه اين شهر به تحصيل پرداخت ولي از آب و هواي آن شهر و وضع تحصيل خود اظهار نارضايتي مي كرد تا بالاخره او را به پاريس در فرانسه براي ادامه تحصيل منتقل كردند. صادق هدايت در سال 1307 براي اولين بار دست به خودكشي زد و در ساموا حوالي پاريس عزم كرد خود را در رودخانه مارن غرق كند ولي قايقي سررسيد و او را نجات دادند. سرانجام در سال 1309 او به تهران مراجعت كرد و در همين سال در بانك ملي ايران استخدام شد. در اين ايام گروه ربعه شكل گرفت كه عبارت بودند از: بزرگ علوي، مسعود فرزاد، مجتبي مينوي و صادق هدايت. در سال 1311 به اصفهان مسافرت كرد در همين سال از بانك ملي استعفا داده و در اداره كل تجارت مشغول كار شد.مطالب دیگر:
📝بررسی ماست و ماست کم چرب و بررسی تكنولوژی تولید ماست كم چرب📝بررسی انواع عایقکاری رطوبت ساختمان و مزیت و کاربرد و قابلیتهای هریک📝بررسی هنر مینیمال و مفهومی و سازه های نوین و تندیس‌های انتزاعی و مروری بر آثار و هنرمندان این📝بررسی لوله های حرارتی و کاربرد و ساختار و نحوه کارکرد آنها📝بررسی زن و جایگاه او و نگاه قرآن به زن و مروری بر مسئله حجا📝بررسی هورمونها تنظیم كننده های رشد گیاهی و بررسی اثرات و نقش آنها📝بررسی طرح توسعه و ارتقاء شبكه ارتباطی و امنیت شبکه و بررسی انواع دیواره های آتش📝بررسی توصیه های تبلیغی قرآن به پیامبر اسلام (توصیه های فردی، خانواده، اجتماعی)📝آشنایی ب دستگاه تبرید و اصول آن و بررسی چگونگی کار تبرید و كار دستگاه تهویه مطبوع📝بررسی روشهای رطوبت زنی و رطوبت گیری هوا و سیستمهای تهویه مطبوع و بررسی عیوب و اجزا آنها📝بررسی روند رو به رشد صنایع پتروشیمی ایران و تولید الیاف مصنوعی و طرح احداث واحدهای تولیدی📝بررسی توربوشارژرها و اصول و اجزا و محدودیتهای آنها📝بررسی ورزش تنیس روی میز و تاریخچه و ابزار و تکنیکهای آن📝معرفی طرح کارافرینی تولید به لیمو، و خیارشور و شرایط و توجیه اقتصادی آن📝بررسی توسعه روستایی و كارآفرینی روستایی در چین📝بررسی ورزش تنیس روی میز(پینگ پنگ) و پیشینه و ابزار و قواعد آن📝آشنایی با تهاجم فرهنگی عوامل آن و بررسی راهها و روشهای مقابله با تهاجم فرهنگی📝بررسی تنوع در اکو سیستم های زیستی و ارزش و حفاظت از آن📝بررسی ورزش تنیس و تاریخچه و مهارتها و قوانین آن و مروری بر تغذیه و پیشگیری از آسیت ها در این ورز📝معرفی طرح تولید صندلی پلاستیکی و زمین و ساختمان و انرژی وتاسیسات مورد نیاز و بررسی اقتصادی و محاس