خرید آنلاین فایل چگونه توانستم نقاشی و رنگ آمیزی دانش آموزم صادق را در کلاس چهارم دبستان ... بهبود بخشم .؟

دانلود ورد با موضوع دارای 29 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد صفحه : 29 صفحه فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس قسمتی از متن نمونه: وزارت آموزش و پرو در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با چگونه توانستم نقاشی و رنگ آمیزی دانش آموزم صادق را در کلاس چهارم دبستان ... بهبود بخشم .؟


دانلود ورد با موضوع دارای 29 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 29 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
وزارت آموزش و پرورش
اداره کل آموزش و پرورش استان
...
اداره آموزش و پرورش شهرستان ......

عنوان اقدام پژوهی
چگونه توانستم نقاشی و رنگ آمیزی دانش آموزم صادق را در کلاس چهارم دبستان ... بهبود بخشم .
؟
استاد راهنما
تهیه کننده

کد پرسنلی
سال تحصیلی 96-1395
تقدیر و تشکر
پژوهشگر بر خود لازم می داند از زحمات و همکاری بی دریغ افراد زیر صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را در تمامی مراحل زندگانی از درگاه خداوند متعال مسئلت نماید.
........... به دلیل همکاری لازم در تدوین این مقاله
مدیر و معاون محترم مدرسه .........
همکاری و شرکت دانش آموزان عزیز مدرسه..........
تقديم
ماحصل آموخته هايم را تقديم ميكنم به آنان كه مهر آسماني شان، آرام بخش آلام زميني ام هستند. به استوار ترين تكيه گاهم، دستان پر مهر پدرم به سبزترين نگاه زندگيم، چشمان پاك مادرم که هرچه آموختم در مكتب عشق شما آموختم و هر چه بكوشم قطره اي از درياي بيكران مهرباني تان را سپاس نتوانم گفت امروز هستي ام به اميد شما ست و فردا كليد باغ بهشتم رضاي شما،گران سنگ تر از اين ارزان نداشتم تا به خاك پايتان نثار كنم، باشد كه حاصل تلاشم نسيم گونه، غبار خستگيتان را بزدايد.
بوسه بر دستان پر مهرتان
تقديم به همسر و فر زندانم
به پاس قدر داني از قلبي آكنده از عشق و معرفت كه محيطي سرشار از سلامت و امنيت و آرامش براي من فراهم آورند.
داستایوسکی مي نويسد:
« هنر هيچ گاه انسان را رها نكرده، همواره خود را با نيازها و آرمان او سازگار كرده و او را در جستجوي آرمانش ياري داده است، هنر با انسان زاده شده و در طول حيات تاريخي او تكامل يافت.
چكيده
پژوهش انجام شده در سال تحصيلي 96-95 با اين هدف كه چگونه توانستم رنگ آمیزی دانش آموزم صادق را در کلاس چهارم دبستان ... بهبود بخشم .؟صورت گرفت، زیرا متوجه شدم دانش آموزم ... به رنگ آمیزی و نقاشی علاقه نشان نداده و فعالیت های آن را انجام نمی دهد. در اين اقدام پژوهي سعي شده به سؤالات زير پاسخ داده شود.
علت ضعف دانش آموزم در نقاشی و رنگ آمیزی چيست؟
چگونه مي توان او را با تكنيك هاي مختلف هنري آشنا كرد؟
چگونه مي توان اهميت نقاشی و رنگ آمیزی را به دانش آموزان و خانواده هاي آن ها نشان داد؟
چگونه می توان علت بی توجهی به نقاشی و رنگ آمیزی و ریشه های آن را تا حد زیادی بر طرف کرد؟
روش پژوهش به صورت پیش تجربی با تک گروه انجام شده و تكنيك هاي مورد استفاده شده در اين پژوهش پرسش نامه، مصاحبه، مشاهده و... مي باشد.
نتايجي كه از اين پژوهش حاصل شد عبارتند از:
افزايش علاقه و اشتياق دانش آموزم صادق به نقاشی و رنگ آمیزی
افزايش خلاقيت و نو آوري دانش آموزان علاوه بر نقاشی و رنگ آمیزی به ساير دروس.
...


مطالب دیگر:
📜تصمیم گیری در مدیریت اسلامی با نگرشی بر دیدگاه هربرت سایمون📜ايران يكي از منابع مالي جهاد اسلامي📜بهبود تداوم به رغم موانع موجود📜آفات اخلاق در مدیریت اسلامی بر اساس دیدگاه حضرت علی (ع)📜پايان هزاره📜بررسی اهمیت نظارت و کنترل در مدیریت اسلامی با توجه به آیات و روایات📜بـسیـج ونقش آن درتربیت دینی📜پرونده هسته ای و معادلات جدید📜تاريخچه و دائره المعارف جنگ 8 ساله 📜تاملاتي در باب سهام عدالت📜بررسی تاریخ تحریم های اقتصادی 📜بررسی مقوله تشویق از منظر مدیریت اسلامی📜فيمينيست📜آخرین نظرات نیکلاس برنزمعاون وزیر امور خارجه آمریکا در قبال ایران📜رهبری و مدیریت اسلامی📜پروژه هاي تكنولوژي اطلاعات📜جرج سفريس «اديسه» امروزين📜جرم چيست و مجرم كيست 📜جريان هاي سياسي از 1357 هـ . ش تا 1368 هـ . ش📜تشویق و تنبیه در مدیریت اسلامی📜جلوگيري از توليد و تكثير سلاحهاي كشتار جمعي📜کنترل و نظارت در مدیریت اسلامی📜تربيت از ديدگاه اسلام 📜نقش مدیریت اسلامی در روابط انسانی در سازمانها📜جنگ ایران و عراق و علت تداوم آن