خرید آنلاین فایل نوشته هایی از صادق هدایت

نویسنده: هادی صداقت(صادق هدایت) کتاب حاضر شامل چند داستان، مقاله و ترجمه از صادق هدایت است که گویا قصد چاپ آنها را داشته ولی به دلایلی موفق به این کار نشده. اولین مطلب این کتاب، البعثة العراقیه ترجمه چند صفحه از مجله عربی «المنجلاب السودان&raqu در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با نوشته هایی از صادق هدایتنویسنده: هادی صداقت(صادق هدایت)


کتاب حاضر شامل چند داستان، مقاله و ترجمه از صادق هدایت است که گویا قصد چاپ آنها را داشته ولی به دلایلی موفق به این کار نشده. اولین مطلب این کتاب، البعثة العراقیه ترجمه چند صفحه از مجله عربی «المنجلاب السودان» است که از روی نسخه ماشین شده متعلق به استاد مینوی، تهیه شده است. زمهریر و دوزخ، دومین مطلب کتاب حاضر را تشکیل می دهد. نمونه هایی از متن «توپ مروارید» در قسمت سوم و درباره ایران و زبان فارسی قسمت چهارم این کتاب است. صادق هدایت به علت نفوذ زیادی که در بین طبقه روشنفکر و اهل قلم روزگار خویش داشته، همواره طرف مشورت قرار می گرفته و نظری صائب داشته است. سه مقاله علاوه بر مطالب هدایت، در این کتاب آورده شده که وی در نوشتن آنها دست داشته و تأثیر زبان و اندیشه وی در این مقالات احساس می شود. این مقالات به نامهای معلم اخلاق، ‌سعدی آخر الزمان و در راه جاه حدود سال 1321 شمسی به چاپ رسیده اند.مطالب دیگر:
📌استاندارد شبکه های محلی بی سیم و معماری آنها📌بررسی رابطۀ بین اضطراب و تیپ¬های شخصیتی درونگرا، برونگرای و میانگرا دانشجویان دختر📌آشنایی با فیلترها و فیلترهای وفقی و کاربردهای آنها📌آشنایی با فیلترهای نوری و محاسبات و طراحی آنها📌دیکشنری و ترجمه برخی لغات تخصصی اقتصادی به زبان انگلیسی📌ایزولاسیون شبکه و بررسی نقش اضافه ولتاژهاي موقت در طرح ايستگاههاي فشار قوي و رعايت پيش بين📌آشنایی با حزب کمونیست ایران دهه ۱۹۲۰📌آشنایی با ویژگیهای استان زنجان و گونه شناسی مساجد و مسجد خانم و مروری بر آسیب شناسی ونحوه📌آشنایی با سردار اسعد و کلنل محمدتقی خان پسیان و رضاخان و کودتای ۱۲۹۹ و نگاهی بر جنبش مشرو📌آموزش مبحث مقاطع مخروطی همراه با مثال📌بررسی آزمایش دانه بندی مصالح سنگی📌شناخت خلاقیت و شیوه های تقویت خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان📌شناخت پدیده دوجنسیتی، مشکلات و درمان آنها و بررسی میزان رضایتمندی افراد دوجنسیتی از تغییر📌شناخت عدالت و نقش آن در پیشرفت کشور و بررسی آن در حکومت اسلامی و جهانی سازی عدالت و توسعه📌بررسي پديده كودك آزاري، اثرات، علل و انواع آن و مروری بر حقوق کودکان📌معرفی گیاهان دارویی استان زنجان📌شناخت تهديدهاي وب با تكيه بر IIS (تهدیدهای امنیت اطلاعات و تهدیدهای امنیتی داده در سرورها📌شناسايي ويژگيهای اخلاقي منافقان و بررسي عملكرد آنها در زمان پيامبر اكرم (ص) و برخورد پيامب📌آشنایی با شرکت ايران خودرو، منابع انسانی، محصولات و فعالیتهای آن📌نگاهی به ثبت آثار در ایران و پیشینه آن و فهرست آثار ملی و ثبت آثار در فهرست میراث جهانی📌بررسی پدیده افت تحصيلي دانش‌آموزان متوسطه و علل اجتماعي آن در شهر آمل📌آشنایی با مالیات، انواع و قوانین آن و اشخاص مشمول مالیات📌آشنایی با روش سیمپلکس و فرمهای استاندارد و غیر استاندارد📌آشنایی با ریخته گری و اصول فنی آن و قالب ها و مواد ریخته گری دایکاست📌پروژه آماری بررسی تاثیر اشتغال زنان بر ساختار خانواده