خرید آنلاین فایل پاورپوینت درس دوم دین و زندگی پایه یازدهم تداوم هدایت

نوع فایل: power point فرمت فایل: ppt and pptx قابل ویرایش 43 اسلاید قسمتی از متن پاورپوینت: به نام خدا درس دوم دین و زندگی یازدهم تداوم هدایت قرائت و ترجمه دین و زندگی یازدهم درس دوم تداوم هدایت قرائت و ترجمه دین و زندگی یازدهم درس دوم تداوم هدایت قر در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با پاورپوینت درس دوم دین و زندگی پایه یازدهم تداوم هدایت

نوع فایل: power point


فرمت فایل: ppt and pptx


قابل ویرایش 43 اسلایدقسمتی از متن پاورپوینت:


به نام خدا درس دوم دین و زندگی یازدهم تداوم هدایت قرائت و ترجمه دین و زندگی یازدهم درس دوم تداوم هدایت قرائت و ترجمه دین و زندگی یازدهم درس دوم تداوم هدایت قرائت و ترجمه دین و زندگی یازدهم درس دوم تداوم هدایت قرائت و ترجمه دین و زندگی یازدهم درس دوم تداوم هدایت دین و زندگی یازدهم دین به معنای راه و روش است.
راه و روشی که خداوند برای زندگی انسان ها برگزیده، همان دین الهی است که به آن اسلام می گویند. درس دوم تداوم هدایت دین و زندگی یازدهم بر اساس آیات قرآن کریم، خداوند یک دین برای انسان ها فرستاده است و به همۀ پیامبران فرمان داده است تا همان دین را در میان مردم تبلیغ کنند و راه تفرقه در پیش نگیرند.
درس دوم تداوم هدایت دین و زندگی یازدهم فطرت به معنای نوع خاص آفرینش است.
وقتی از فطرت انسان سخن می گوییم، منظور آفرینش خاص انسان و ویژگیهایی است که خداوند در اصل آفرینش وی قرار داده است. درس دوم تداوم هدایت فطرت مشترک، منشأ دین واحد دین و زندگی یازدهم همۀ انسان ها ویژگیهای فطری مشترکی دارند به طور مثال:
از استعداد تفکر و قدرت اختیار برخوردارند.
به دنبال زیبایی ها، خوبی ها و کمالات نامحدودند.
از فنا و نابودی گریزان و در جست و جوی زندگی جاودانه هستند. درس دوم تداوم هدایت فطرت مشترک، منشأ دین واحد دین و زندگی یازدهم به سبب ویژگی های مشترک ( فطرت)، خداوند یک برنامۀ کلی به انسانها ارزانی داشته است.
این برنامه، اسلام نام دارد که به معنای تسلیم بودن در برابر خداوند است. درس دوم تداوم هدایت فطرت مشترک، منشأ دین واحد دین و زندگی یازدهم در اسلام از انسان خواسته می شود تا با اندیشه در خود و جهان هستی، به ایمان قلبی دست یابد. ایمان به:
خدای یگانه و دوری از شرک
فرستادگان الهی و راهنمایان دین
سرای آخرت، و پاداش و حسابرسی عادلانه
عادلانه بودن نظام هستی درس دوم تداوم هدایت فطرت مشترک، منشأ دین واحد دین و زندگی یازدهم در حیطۀ عمل، از انسان می خواهند با ایمانی که کسب کرده است، تلاش نماید تا:
با انجام واجبات دین و ترک حرام های آن، خداوند را عبادت و بندگی کند.
فضایل اخلاقی مانند عفت، راستگویی و امانت داری را کسب نماید و از رذائل اخلاقی، مانند ظلم، نفاق، دروغ و ریا دوری کند.
جامعه ای دینی بر اساس عدالت بنا نماید. درس دوم تداوم هدایت فطرت مشترک، منشأ دین واحد دین و زندگی یازدهم محتوای اصلی دعوت پیامبران یکسان است و همۀ آنها یک دین آورده اند.
تعالیم انبیا در برخی احکام فرعی، متناسب با زمان و سطح آگاهی مردم و نیازهای هر دوره با دوره ای دیگر تفاوت داشته است.
این قبیل تفاوت ها سبب تفاوت در اصل دین نشده است. درس دوم تداوم هدایت فطرت مشترک، منشأ دین واحد دین و زندگی یازدهم فرستادن پیامبران متعدد به این دلایل بوده است:
الف) استمرار و پیوستگی در دعوت
ب) رشد تدریجی سطح فکر مردم
ج) تحریف تعلیمات پیامبر پیشین درس دوم تداوم هدایت علل فرستادن پیامبران متعدد دین و زندگی یازدهم استمرار و پیوستگی در دعوت


این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیزاگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.محصولات مرتبط


پکیج پاورپوینت های درس دین و زندگی پایه یازدهم: (درس اول الی درس دوازدهم)


پاورپوینت درس اول پایه یازدهم: هدایت الهی


پاورپوینت درس دوم پایه یازدهم: تداوم هدایت


پاورپوینت درس سوم پایه یازدهم: معجزه جاویدان


پاورپوینت درس چهارم پایه یازدهم: مسئولیت های پیامبر


پاورپوینت درس پنجم پایه یازدهم: امامت، تداوم رسالت


پاورپوینت درس ششم پایه یازدهم: پیشوایان اسوه


پاورپوینت درس هفتم پایه یازدهم: وضعیت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مسلمانان، پس از رسول خدا


پاورپوینت درس هشتم پایه یازدهم: احیای ارزش های راستین


پاورپوینت درس نهم پایه یازدهم: عصر غیبت


پاورپوینت درس دهم پایه یازدهم: مرجعیت و ولایت فقیه


پاورپوینت درس یازدهم پایه یازدهم: عزت نفس


پاورپوینت درس دوازدهم پایه یازدهم: پیوند مقدس
مطالب دیگر:
🔑گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت کامپیوتری🔑گزارش کارآموزی کله پزی🔑گزارش کارآموزی كنترل كيفيت (M.S.A، S.P.C) در شركت صنعتي🔑گزارش کارآموزی در مرکز کامپیوتر دانشگاه آزاد🔑تحقیق کارخانه ارج🔑گزارش کارآموزی در ايستگاه تحقيقات و اصلاح نهال و بذر استان گلستان🔑گزارش کارآموزی سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر در شرکت تجاری و خدماتی کامپیوتری🔑گزارش کارآموزی در مرکز تحقيقات کشاورزي و منابع طبيعي🔑گزارش کار کارآموزی آشنایی با چوب🔑گزارش کارآموزی اصول نقشه برداری در دفتر مهندسی🔑گزارش کارآموزی در شركت تعاوني توليد كشاورزي🔑گزارش کارآموزی در موسسه تحقيقات و آموزش كشاورزي بخش تحقيقات خاك و آب🔑تحقیق طراحی و شبیه سازی ربات پرنده🔑گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت مخابرات با موضوع آشنایی با شبکه GSM و WLL🔑گزارش کارآموزی اجراي اسكلت فولادي ساختمان🔑گزارش کارآموزی مکانیک در شرکت ماشين سازي پیله وران🔑گزارش كارآموزی شیمی کاربردی در شركت كاشي طوس🔑گزارش كارآموزي اجرای ساختمان بتنی تجاري- مسكوني در شهر كرج🔑گزارش كارآموزي كامپيوتر در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان🔑گزارش کارآموزی خط توليد حلوا شكري🔑گزارش کارآموزی مراحل داشت و برداشت گندم (آفات، بيماري‌ ها، علف های هرز و ...)🔑گزارش کارآموزی محیط زیست در پارك جنگلي تلار🔑گزارش کارآموزی در نیروگاه شهید سلیمی نکا🔑گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره فن آوری و اطلاعات راه آهن🔑گزارش کارآموزی تولید صندلی مقوایی در شرکت طراحی صنعتی